fbpx
Janáček philharmonic Ostravapředprodej vstupenek

předprodej vstupenek

Prodej abonmá a vstupenek na sezónu 2018/2019 bude zahájen 14. 5. 2018.

Janáček point 

Janáček point je kontaktní a zákaznické centrum, které se nachází ve vstupním prostoru Domu kultury města Ostravy vpravo (přesně naproti pokladny DKMO). V minulých letech navštívilo Janáček point již mnoho našich posluchačů. A my věříme, že náš cíl zpříjemnit a zjednodušit kontakt s Janáčkovou filharmonií, se vydařil.

Kontakt:

Janáček point
budova DKMO
28. října 124
702 00 Ostrava

e-mail: janacekpoint@jfo.cz
telefon: 597 489 466

Abychom Vám maximálně vyšli vstříc v době zahájení prodeje předplatného a zároveň byli schopni odbavit zájemce o vstupenky na aktuální koncerty, rozšířili jsme prodejní dobu.

Běžná otevírací doba:                             
Pondělí     13–19
Úterý         13–19
Středa         9–19
Čtvrtek       9–19
Pátek        13–19

Prázdninová (červenec, srpen) otevírací doba:

Pondělí    13–19
Úterý        zavřeno
Středa       9–12 13–19
Čtvrtek     9–12 13–19
Pátek        zavřeno

Vstupenky je také možno zakoupit vždy 60 minut před koncertem konaným v Domě kultury města Ostravy.

Kromě Janáček pointu je možné vstupenky zakoupit také ve všech pobočkách Ostravského informačního servisu, dále v pokladně Domu kultury města Ostravy, v cestovní agentuře Poslední šance (Ostrava-Poruba), v Městském informačním centru Havířov, v Městském informačním centru Orlová, v pobočkách Beskydského informačního centra ve Frýdku-Místku a Frýdlantu nad Ostravicí, v informačním centru Kopřivnice nebo v Turistickém informačním centru Frenštát pod Radhoštěm.

Vstupenky je možno zakoupit i online.

Elektronická vstupenka 

Vstupenku na kterýkoli z koncertů 65. sezóny Janáčkovy filharmonie Ostrava si můžete zakoupit přímo z pohodlí Vašeho domova na našich webových stránkách.

Po výběru místa zvolíte jako způsob doručení e-vstupenku a systém Vám nabídne platbu kartou přes platební bránu Gb webpay (přijímáme karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro). Vstupenka Vám poté bude doručena e-mailem. Ujišťujeme Vás, že se jedná o bezpečný způsob úhrady.

Upozornění:

Již zakoupené e-vstupenky nelze vrátit, ani vyměnit. Za ztracené e-vstupenky není poskytována žádná náhrada. Uschovávejte e-vstupenku proti zneužití na bezpečném místě. Padělání e-vstupenky je trestné. Dodatečnými úpravami se e-vstupenka stává neplatnou. Důležité upozornění: Janáčkova filharmonie Ostrava, p.o. neodpovídá za potíže způsobené neoprávněným užitím či zkopírováním e-vstupenky. Vstup na koncert bude umožněn pouze na základě e-vstupenky, která bude předložena ke kontrole jako první. Při jakémkoli dalším předložení e-vstupenky nebo její kopie nebude k takto předložené e-vstupence nebo její kopii přihlíženo jako k platné a na tomto základě nebude povolen vstup na koncert, a to bez ohledu na to, kdo ji předloží. Držitelé e-vstupenky jsou povinni řídit se pravidly stanovenými pořadatelem. Změny v programu a účinkujících jsou vyhrazeny. Děkujeme za pochopení.