fbpx

Předprodej vstupenek

Prodejní místo Janáček point je v současné době v souladu s aktuálním vládním nařízením uzavřeno. Můžete ale využít elektronické pošty (janacekpoint@jfo.cz) nebo telefonu (+420 597 489 466). V případě, že se nedovoláte, nechejte prosím vzkaz na záznamníku a my se Vám ozveme.

Janáček point je kontaktní a zákaznické centrum, které se nachází ve vstupním prostoru Domu kultury města Ostravy vpravo (přesně naproti pokladny DKMO). V minulých letech navštívilo Janáček point již mnoho našich posluchačů. A my věříme, že náš cíl zpříjemnit a zjednodušit kontakt s Janáčkovou filharmonií, se vydařil.

Kontakt:

Janáček point
budova DKMO
28. října 124
702 00 Ostrava

e-mail: janacekpoint@jfo.cz
telefon: 597 489 466

Abychom Vám maximálně vyšli vstříc v době zahájení prodeje předplatného a zároveň byli schopni odbavit zájemce o vstupenky na aktuální koncerty, rozšířili jsme prodejní dobu.

Běžná otevírací doba:
Pondělí      10–17 h
Úterý         10-17 h
Středa       10–17 h
Čtvrtek      10–17 h
Pátek         zavřeno

Prázdninová (červenec, srpen) otevírací doba:
Pondělí    zavřeno
Úterý        9–12 13–17 h
Středa       9–12 13–17 h
Čtvrtek     9–12 13–17 h
Pátek        zavřeno

Vstupenky je také možno zakoupit vždy 60 minut před koncertem konaným v Domě kultury města Ostravy.

Kromě Janáček pointu je možné vstupenky zakoupit také ve všech pobočkách Ostravského informačního servisu, dále v pokladně Domu kultury města Ostravy, v Městském informačním centru Havířov, v Městském informačním centru Orlová, v pobočkách Beskydského informačního centra ve Frýdku-Místku a Frýdlantu nad Ostravicí, v informačním centru Kopřivnice, v informačním centru v Bílovci, ve Slně v Opavě nebo v Turistickém informačním centru Frenštát pod Radhoštěm.

Vstupenky i abonmá je možno zakoupit i online.