fbpx

Janáčkova filharmonie OstravaNovinkyJak postupovat při vrácení vstupenek

Jak postupovat při vrácení vstupenek

10. 5. 21

Naše prodejní místo Janáček point je opět otevřeno.

Otevírací doba:
po 13:00 – 17:00
út 13:00 – 17:00
st 9:00 – 17:00
čt 9:00 – 17:00
pá 13:00 – 17:00
so zavřeno
ne zavřeno

 

Vstupenky zakoupené přes prodejní místo Janáčkovy filharmonie Ostrava – Janáček point v Domě kultury města Ostravy lze vrátit pouze v tomto prodejním místě, nikoliv jinde. Návštěvu prosím důkladně zvažte a zjistěte, zda se věc nedá vyřešit na dálku. Nemáte-li možnost vstupenky vrátit osobně, kontaktujte nás na adrese janacekpoint@jfo.cza do emailu vepište níže uvedené informace:

  • jméno, příjmení, číslo účtu, kam máme částku zaslat, dále termín a název představení a čestné prohlášení, že jste držitelem uvedených vstupenek;
  • číslo vstupenky (11místné číslo) / více vstupenek;
  • u zahraničních plateb potřebujeme také: jméno majitele účtu, adresa majitele účtu, IBAN, SWIFT CODE

Pokud jste si zakoupili předplatné na řadu koncertů, z nichž byl některý zrušen, pak v našem prodejním místě  Janáček pointu dostanete vrácenu alikvotní (poměrnou – dle počtu zrušených koncertů) část z celkové sumy zaplavené za předplatné.

Vstupenky zakoupené přes prodejní místa DKMO nebo OIS lze vrátit pouze tam. Informace o otevření těchto míst najdete na webu Ostravainfo

Platby za vstupenky zakoupené online přes náš web jfo.cz budou vráceny po vaší žádosti adresované na janacekpoint@jfo.cz na účet nakupujícího společností Colosseum Ticket do 90 dnů od zaslání žádosti.

Subjekty, které si zakoupily vstupenky „na fakturu“ budeme ohledně postupu vrácení peněz kontaktovat.

Vstupenky zakoupené prostřednictvím Benefit Plus – prosím kontaktujte naše prodejní místo Janáček point (janacekpoint@jfo.cz)

 

Chcete-li se však nároku na vrácení peněz vzdát a podpořit nás v této nelehké době, kontaktujte nás prosím na adrese janacekpoint@jfo.cz

Můžete využít také elektronické pošty (janacekpoint@jfo.cz) nebo telefonu (+420 597 489 466). V případě, že se nedovoláte, nechejte prosím vzkaz na záznamníku a my se Vám ozveme.