Janáčkova filharmonie OstravaKoncertyD1 O největšího zdvořilce II

10. 11. 2024
16:00 hod.
70 minut
27 volných míst
od 300 Kč
od 6 do12 let

D1 O největšího zdvořilce II

Michal Sedláček – Vláďa
Jakub Burýšek – Ota
Lenka Jaborská – scénář, režie
Janáčkova filharmonie Ostrava
Stanislav Vavřínek – dirigent

 

Vláďa vyhlašuje soutěž ve zdvořilosti. Je dokonale připraven a ovládá všechna pravidla slušného chování. Vyzná se v etiketě i Ota? A co orchestr? Je dostatečně zdvořilý? Nenachytá se dirigent a nenastane nějaké společenské faux-paux? Kdo bude vítězem?

Nenechte si ujít

D2 O největšího poctivce II

Vláďa vyhlašuje soutěž v poctivosti. Bude na koncertě včas a pečlivě připraven. Nic nenechá náhodě. Nic nechce ošidit. Nenechá se ničím zaskočit a nic ho nepřekvapí. Dokáže být stejně poctivý i Ota? A co by se stalo, kdyby náhodou nebyl dost poctivý orchestr? Nebo dokonce dirigent? Kdo vyhraje tuto soutěž?

12. 01. 2025
16:00 hod.
od 300 Kč
Zobrazit detail

D3 O největšího spolehlivce II

Vláďa vyhlašuje soutěž ve spolehlivosti. Chce se stát nejlepším a nejspolehlivějším hrdinou dnešního koncertu. Můžete se na něj ve všem spolehnout. Ale i Ota je velice spolehlivý mladý muž. A stejně tak i všichni hráči v orchestru. Stačilo by jen malé zaváhání někoho z nich a celý koncert by se rozsypal jako domeček z karet. A co teprve kdyby nebyl dostatečně spolehlivý dirigent? Kdo má největší šanci zvítězit?

02. 03. 2025
16:00 hod.
od 300 Kč
Zobrazit detail

D4 O největšího nadšence II

Vláďa vyhlašuje soutěž v nadšení. To mu vždy šlo, a tak cítí, že tentokrát má velikou šanci zvítězit. Ale Ota se jen tak nedá a vynaloží veškerou svou energii, aby Vláďu v nadšení porazil. Ale ani orchestr nechce zůstat pozadu. A dirigent? Ten je samým nadšením téměř bez sebe. A co teprve naši nadšení posluchači! Všichni jsou plni nadšených emocí. Kdo nakonec zvítězí?

27. 04. 2025
16:00 hod.
od 300 Kč
Zobrazit detail