Předprodej vstupenek

Praktické informace pro návštěvníky našich akcí

Působištěm orchestru JFO se na několik let stává ostravské kino Vesmír. Od sezóny 2022/2023 zde bude orchestr zkoušet a z části také koncertovat. JFO tak opouští na pár let svou domovskou scénu – Dům kultury města Ostravy, který čeká rozsáhlá rekonstrukce, jejíž součástí je také přístavba koncertního sálu světových akustických parametrů.

Akce JFO budete moci navštěvovat především v kině Vesmír, dále pak v aule Gong nebo v prostorách PLATO Bauhausu, městké galerii současného umění. Kontaktní a zákaznické centrum Janáček point se od 24. 8. 2022 přemístilo vedle Centra Pant (Čs. legií 1222).

 

Kontakt:
Janáček point
Čs. legií 1222, 702 00 Ostrava

e-mail: janacekpoint@jfo.cz, telefon: 720 077 743

 

Otevírací doba:
Pondělí      12–17
Úterý         10–17
Středa       10–17
Čtvrtek      09–17
Pátek         12–17


Kromě Janáček pointu je možné vstupenky zakoupit také ve všech pobočkách Ostravského informačního servisu, dále v pokladně Domu kultury města Ostravy, v Městském informačním centru Havířov, v Městském informačním centru Orlová, v pobočkách Beskydského informačního centra ve Frýdku-Místku a Frýdlantu nad Ostravicí, v informačním centru Kopřivnice, v informačním centru v Bílovci, ve Sluně v Opavě nebo v Turistickém informačním centru Frenštát pod Radhoštěm.

Vstupenky i abonmá je možno zakoupit i online.

 

VIZUALIZACE A PLÁN SÁLU KINA VESMÍR