Předprodej vstupenek

Praktické informace pro návštěvníky našich akcí

Působištěm orchestru JFO se na několik let stává ostravské kino Vesmír. Od sezóny 2022/2023 zde bude orchestr zkoušet a z části také koncertovat. JFO tak opouští na pár let svou domovskou scénu – Dům kultury města Ostravy, který čeká rozsáhlá rekonstrukce, jejíž součástí je také přístavba koncertního sálu světových akustických parametrů.

Akce JFO budete moci navštěvovat především v kině Vesmír, dále pak v aule Gong nebo v prostorách Klubu Atlantik. Kontaktní a zákaznické centrum Janáček point se od 24. 8. 2022 přemístilo vedle Centra Pant (Čs. legií 1222).

 

KAM ZA NÁMI NA KONCERTY
Místo konání jednotlivých koncertů je uvedeno v programovém katalogu u každého koncertního cyklu a vždy také na vašich vstupenkách či abonentkách.

KINO VESMÍR
Kino Vesmír se nachází v centru Ostravy v ulici Zahradní 1741/17 a je nejsnáze dosažitelné ze zastávky Stodolní a Elektra (více informací na stránkách Dopravního podniku Ostrava www.dpo.cz).

K parkování lze využít placeného parkoviště u bývalého Bauhausu / Městské galerie PLATO, které je od kina Vesmír vzdálené cca 10 minut chůze, nebo u katedrály Božského Spasitele v Ostravě. Doporučujeme však využívat MHD.

Budova kina Vesmír je otevřena vždy 60 minut před začátkem koncertu.
Kino Vesmír bohužel neumožňuje bezbariérový přístup.

GONG
Multifunkční aula Gong se nachází v Dolních Vítkovicích v ulici Ruská 2993,
MHD zastávka Dolní Vítkovice. Parkovat lze bezplatně přímo v areálu Dolních Vítkovic.

KAM NA EDUKACE
Edukační aktivity JFO budou probíhat v prostorách klubu Atlantik v ulici Čs. legií 3058/7, zastávky MHD Stodolní a Elektra. K parkování lze využít placeného parkoviště u katedrály Božského Spasitele v Ostravě.

KAM PRO VSTUPENKY
Janáček point – vedle Centra Pant v Ostravě v ulici Čs. legií 1222, mezi tramvajovými zastávkami Elektra a Stodolní a asi 2 minuty chůze od kina Vesmír.

Kontakt:
Janáček point
Čs. legií 1222, 702 00 Ostrava
e-mail: janacekpoint@jfo.cz, telefon: 720 077 743

 

Otevírací doba (září – červen):
Pondělí      12–17
Úterý         10–17
Středa       10–17
Čtvrtek      09–17
Pátek         12–17

 

Otevírací doba (červenec – srpen):
Pondělí      zavřeno
Úterý         09–12  13–17
Středa       09–12  13–17
Čtvrtek      09–12  13–17
Pátek         zavřeno

 

Letní prázdniny (zavřeno):
19. – 23. 8. 2024
Vánoční svátky (zavřeno):
21. 12. 2024 – 2. 1. 2025

 

Janáček point je také otevřen hodinu před každým koncertem, kdy si zde můžete vyzvednout své rezervace, objednávky nebo koupit vstupenky.


Kromě Janáček pointu je možné vstupenky zakoupit také ve všech pobočkách Ostravského informačního servisu, v Městském informačním centru Havířov, v Městském informačním centru Orlová, v pobočkách Beskydského informačního centra ve Frýdku-Místku a Frýdlantu nad Ostravicí, v informačním centru Kopřivnice, v informačním centru Hukvaldy, informačním centru Orlová-Lutyně, informačním centru Hlučín, v Knihovně Třinec, CK Dakol v Karviné, v Kulturním centru v Bílovci, v K3 Bohumín, ve Sluně v Opavě, Kulturním a informačním středisku Klimkovice nebo v Turistickém informačním centru Frenštát pod Radhoštěm.

Vstupenky i abonmá je možno zakoupit i online.

 

PLÁN SÁLU KINA VESMÍR