Nahrávání

Janáčkova filharmonie Ostrava se významně podílí také na studiovém nahrávání komerčních CD, DVD a rovněž hudebních podkladů k televizní či filmové tvorbě.

Vysoká kvalita pořízených nahrávek je pak dílem vyzrálosti služebně starších členů orchestru a dílem energie těch mladších. Svou roli hraje také profesionalita technických a administrativních pracovníků a samozřejmě prvotřídní nástrojové (dvě klavírní křídla zn. Steinway&Sons model D-274 – op. 569993 a op. 613098 a varhany OP – 3510) a technické vybavení.

Janáčkova filharmonie Ostrava nabízí dokonale znějící nahrávky Vašich hudebních projektů (symfonické, komorní, filmové a televizní hudby, hudby k počítačovým hrám apod.) určených pro vydání na CD, DVD, LP a dalších zvukových nosičích nebo pro šíření pomocí internetu či jiných moderních elektronických médií.

Již hotové nahrávky hodnotí kritika jako umělecky srovnatelné nejen s nahrávkami předních českých orchestrů, ale rovněž těch zahraničních.

Spoluprací s Janáčkovou filharmonií Ostrava získáte nahrávku té nejvyšší umělecké i technické kvality. Janáčkova filharmonie Ostrava je pak samozřejmě připravena vyjít vstříc Vašim speciálním požadavkům a vysokým nárokům.

Příjemné a inspirující prostředí, nejmodernější vybavení, profesionální a vstřícný přístup všech zúčastněných, činí z prvního moravskoslezského orchestru partnera, ke kterému se budete chtít vracet.

Reference:

Briliant Classics, Joan Records, Cybelle Records, CPO Records, Naxos, Supraphon, Panton, Direkt, Bonton, Stardivari clasicis, Centaur, Amplitude, CABC a další.

Soubory ke stažení

Mgr. Petr Dvořák

manažer orchestru