Janáčkova filharmonie OstravaNovinkyPřinášíme novinky o filharmonickém plese!

Přinášíme novinky o filharmonickém plese!

04. 11. 15

V roce 2000 byl první. V roce 2009 pak jubilejní desátý. Následovalo sedm hubených let, aby se v roce 2016 vrátil v plném lesku. Kdo? No přece neobvyklý, exkluzivní, výlučný, ojedinělý, znamenitý, věhlasný Filharmonický ples.

O jeho zahájení se 6. února 2016 v 19 hodin postará Janáčkova filharmonie pod vedením svého šéfdirigenta H. M. Förstera. V jejím podání zazní proslulé vídeňské valčíky a další známé taneční melodie z dílen slavných skladatelů. Je jisté, že takové entrée, kterým se nemůže pochlubit žádný jiný ples pořádaný na území Ostravy ani blízkého okolí, patří k nejpřitažlivějším bodům programu.

V průběhu večera Vám zazpívají vynikající Hanka Fialová a Tomáš Savka, sbírající ceny Thálie a slávu z muzikálových prken. Na parket Vás pozve swingová kapela Jet Set Big Band prostřednictvím pecek z repertoáru F. Sinarty, L. Armstronga, orchestru G. Millera, D. Ellingtona a dalších. Pro ty, kteří se rádi baví až do rána bílého, tady bude oblíbená Banda del caffè. Na své si přijdou i vyznavači lidových písniček a tanečků s cimbálovou muzikou Friš. Těšit se můžete i na ukázku z baletu Labutí jezero v podání tanečníků Národního divadla moravskoslezského a chybět nebude ani půlnoční překvapení a bohatá tombola. Večerem Vás budou provázet Pavla Gajdošíková a Michal Sedláček.

Čím dál častěji se nás ptáte, kdy že si budete už konečně moci zakoupit vstupenky. Předprodej vstupenek jsme spustili počátkem listopadu! Prodáváme je v cenových kategoriích 850,- (do společenského sálu) a 650,- (do přísálí) na Janáček Pointu. Vstupenky se nedají koupit přes internet, ale můžete si je rezervovat prostřednictvím mailu janacekpoint@jfo.cz. Stačí uvést, do kterého sálu byste si přáli vstupenky zakoupit, při vyzvednutí na Janáček Pointu pak pro Vás společně vybereme stůl. Na obrázku pod textem můžete vidět rozvržení stolů v sálech. Nezapomeňte uvést zároveň i počet vstupenek.

Nejvyšší čas začít trénovat kroky!