Janáčkova filharmonie OstravaNovinkyJak postupovat při vracení vstupenek

Jak postupovat při vracení vstupenek

22. 4. 20

 

  1. Vstupenky zakoupené přes prodejní místo Janáčkovy filharmonie Ostrava – Janáček point v Domě kultury města Ostravy (prodejní doba níže) lze vrátit pouze v tomto prodejním místě, nikoliv jinde. Vstupenky můžete vracet do 31. 12. 2020. Návštěvu prosím důkladně zvažte a zjistěte, zda se věc nedá vyřešit na dálku. Nemáte-li možnost vstupenky vrátit osobně, kontaktujte nás na adrese janacekpoint@jfo.cz a do emailu vepište níže uvedené informace:
  • jméno, příjmení, číslo účtu, kam máme částku zaslat, dále termín a název představení a čestné prohlášení, že jste držitelem uvedených vstupenek;
  • číslo vstupenky (11místné číslo) / více vstupenek;
  • u zahraničních plateb potřebujeme také: jméno majitele účtu, adresa majitele účtu, IBAN, SWIFT CODE
  1. Pokud jste si zakoupili předplatné na řadu koncertů, z nichž byl některý zrušen, pak v našem prodejním místě  Janáček pointu dostanete vrácenu alikvotní (poměrnou – dle počtu zrušených koncertů) část z celkové sumy zaplavené za předplatné.
  2. Vstupenky zakoupené přes prodejní místa DKMO nebo OIS lze vrátit pouze tam. Informace o otevření těchto míst najdete na webu Ostravainfo
  3. Platby za vstupenky zakoupené online přes náš web jfo.cz budou vráceny automaticky společností Colosseum Ticket na účet nakupujícího nejpozději do 31. 1. 2021.
  4. Subjekty, které si zakoupily vstupenky „na fakturu“ budeme ohledně postupu vrácení peněz kontaktovat.
  5. Vstupenky zakoupené prostřednictvím Benefit Plus – prosím kontaktujte naše prodejní místo Janáček point (janacekpoint@jfo.cz)

Chcete-li se však nároku na vrácení peněz vzdát a podpořit nás v této nelehké době, kontaktujte nás prosím na adrese janacekpoint@jfo.cz

V případě jakýchkoliv nejasností či dalších dotazů nám napište (janacekpoint@jfo.cz) nebo zavolejte (+420 597 489 466).

Provoz Janáček pointu je v současné době omezen (viz níže). Pokud potřebujte něco vyřídit, pak je ideální, když využijete elektronickou poštu (janacekpoint@jfo.cz) nebo telefonický kontakt (+420 597 489 466) – pokud se nedovoláte, nechejte vzkaz na záznamníku a my se Vám ozveme).

Současná otevírací doba:
Pondělí      13:00 – 18:00
Úterý          zavřeno
Středa        9:00 – 12:00 a 13:00 – 18:00
Čtvrtek      13:00 – 18:00
Pátek         zavřeno