Janáčkova filharmonie OstravaNovinkyMáme pro Vás nový merch vytvořený s „princezna Terezína DESIGN“!

Máme pro Vás nový merch vytvořený s „princezna Terezína DESIGN“!

21. 2. 22

Spolupráci s lokálními značkami Bewooden, Soxit ponožky a Papidu doplňujeme o značku princezna Terezína DESIGN. Pokračujeme tak v recyklaci nevyužitého materiálu – tentokrát  PVC bannerů, kterým dává druhý život Terezie Černohorská, scénografka, která se věnuje také ilustraci, designu a výrobě všeho druhu. 

„Pro svou práci si vybírám bannery s divadelní, uměleckou, hudební či jinak kulturní tématikou a protože mi v portfoliu scházelo téma klasické hudby, oslovila jsem ke spolupráci také Janáčkovu filharmonii Ostrava. Z jejich vyřazených bannerů, které by jinak mířily na skládku nebo do spaloven, jsem vyrobila batohy a ledvinky. Každý produkt je ruční práce a každý kus je originál,“ dodává Tereza Černohorská.

Ledvinka s přední kapsou

Velikost tak akorát na peněženku, telefon, klíče a pár dalších nezbytností. Zapínání na suchý zip, popruh s kulatýma karabinama – odepneš a máš psaníčko jen tak do ruky. Rozměry ledvinky jsou: šířka 21 cm, výška 13,5 cm. Cena: 600,- Kč

 

 

Batoh

Batohy z kombinace reuse vyřazeného banneru a nepromokavé batohoviny, bez podšívky. Ve vnitřním prostoru má každý batoh jednu velkou a dvě menší kapsy, jedna kapsa zvenku na zádech. Zapínání buď na suchý zip, nebo na karabinu. Rozměry rozrolovaného batohu jsou: š. 30 cm, h. 10 cm, v. 60 cm. Cena: 900,- Kč

 

Bannery použité k výrobě mohou nést stopy stáří. Jedná se o REUSE materiálu, který už byl určitým způsobem upotřeben jindy a jinde, a je třeba k tomu takto přistupovat.

Děkujeme za spolupráci „princezna Terezina DESIGN“:
www.princezna-terezina-design.cz
www.instagram.com/princezna_terezina_design/
www.facebook.com/princezna_terezina_design-103335811673219

Limitovaná kolekce ledvinek a batohů je k zakoupení na našem prodejním místě Janáček pointu. Koupíte je také na našem prodejním stánku před každým koncertem.