Janáčkova filharmonie OstravaNovinkyMichal Hrůza a Janáčkova filharmonie

Michal Hrůza a Janáčkova filharmonie

19. 5. 17

Letošní ročník Colours také nabídne několik unikátních jednorázových projektů. Na jednom pódiu zde 21. 7. společně vystoupí zpěvák Michal Hrůza s kapelou a více než padesát členů Janáčkovy filharmonie Ostrava.

Těšte se na průřez Michalovou tvorbou, ale i zbrusu nové písně z alba, které Michal vydá v květnu letošního roku. Jednotlivé skladby pro symfonický orchestr rozepsal Karel Heřman, klávesista Kapely Hrůzy,

Jsem rád, že budeme moci na jednom z našich nejlepších festivalů uvést písničky, které lidi znají ve zcela nových aranžích. Pod taktovkou dirigenta Martina Hyblera zahrajeme společně s ostravskou filharmonií. A já už se moc těším,” říká Michal Hrůza.

Každé vystoupení na Colours of Ostrava je pro nás příjemným hudebním zpestřením. Je to šance představit se publiku trochu méně tradičně, prostě jinak. Navíc je to také výzva – jedná se o úplně nový projekt, který v Ostravě zazní vůbec poprvé a o to zajímavější je i jeho příprava. Navíc Michal Hrůza patří k nejvýraznějším osobnostem české hudební scény. Věřím, že propojením Janáčkovy filharmonie s ním a jeho kapelou právě na Colours of Ostrava vznikne něco zcela mimořádného,” uvádí ředitel Janáčkovy filharmonie Ostrava Jan Žemla.