fbpx

Janáčkova filharmonie OstravaNovinkyTričko dostal i Nohavica

Tričko dostal i Nohavica

25. 6. 18

Vtipné tričko Janáčkovy filharmonie dostal od své manažerky k narozeninám i Jarek Nohavica. Úplně stejné má i náš lektor Martin Ptáček.

A Vy si jej můžete koupit třeba u našeho stánku na festivalu Colours of Ostrava nebo letos i na Štěrkovna Music Open v Hlučíně. Nezapomínáme ani na naše nejmenší posluchače s dětskými motivy.

Nedávno jsme nabídku filharmonických triček rozšířili o nové slogany a dokonce i barvy. Některé z nich najdete níže na fotografiích. Pokud se Vám některé z triček zalíbí, můžete nám napsat a my Vám pošleme tričko na dobírku. Ale pokud jste u Ostravy, tak raději přijďte k nám do prodejního místa Janáček pointu (ve vstupním prostoru Domu kultury města Ostravy vpravo – prodejní dobu naleznete v rubrice Předprodej vstupenek).

Dospělé tričko pořídíte za 250 Kč a dětské tričko stojí 180 Kč (150 Kč pro abonenty JFO). Velikostní škála je 4, 6, 8 a 10 let. U  triček pro dospělé je to pak S, M, L, XL a XXL (pánské).

Chtěli-li byste si tričko objednat na dobírku, pak si vyberte barvu a motiv a napište své přání na mailovou adresu: janacekpoint@jfo.cz. My Vás následně budeme informovat o dostupnosti.

A stále platí výzva. Pokud budete mít nápad na nějaký další vtipný slogan, napište nám (knizatkova@jfo.cz). Budeme-li jej realizovat, pak autora čeká malý dárek.

 

Pro aktuální seznam velikostí a motivů kontaktujte Janáček point:

Tel.: +420 597 489 466
E-mail: janacekpoint@jfo.cz