Janáčkova filharmonie OstravaD/Cyklus DětemD1 Sláva statečnosti! Neboj! II

05. 11. 2023
16:00 hod.
Kino Vesmír
od 300 Kč

D1 Sláva statečnosti! Neboj! II

Statečnost se nedá dělit na kousky. Prostě buď je, nebo není. A v rámci prvního koncertu jí bude nejen na pódiu spousta – nebojte se a přijďte ji spolu s námi oslavit. Mimochodem Vláďa má s Janáčkovou filharmonií na kontě už neuvěřitelných deset let…

 

Michal Sedláček – Vláďa
Jakub Burýšek – Ota
Lenka Jaborská – scénář, režie
Janáčkova filharmonie Ostrava
Stanislav Vavřínek – dirigent

 

Neboj, to zvládneš. Čeho se bojíš? Vláďa má pro strach uděláno. Ota rád překonává překážky. Bude statečný i dirigent? A jaké výzvy musí překonat orchestr? Nebojte se a přijďte oslavit vše, co lze dokázat díky statečnosti!

Nenechte si ujít

M1 Koncert ke dni studentstva

Smetanova Má vlast, která zazní v podání JFO pod vedením předního českého dirigenta Tomáše Netopila, je nejen Smetanovým nejslavnějším dílem, ale také symbolickou poctou české zemi a národu.

17. 11. 2023
19:00 hod.
Kino Vesmír
od 450 Kč
Zobrazit detail

C2 Naslouchám

Co horšího by se vám mohlo stát na koncertě, než že byste neslyšeli? Slyšeli špatně, málo nebo vůbec ne? Na druhém koncertě cyklu C zazní Mambo z muzikálu West Side Story nebo třeba šestá část z kantáty Carmina Burana. Stačí se usadit a ponořit se do toho, co máte rádi…

07. 12. 2023
18:00 hod.
Kino Vesmír
od 400 Kč
Zobrazit detail

D2 Sláva trpělivosti! Vydrž! II

Kdo má trpělivost, dočká se slávy – říká italské přísloví. Vy se dočkáte nejen další várky slavných melodií, ale samozřejmě také setkání se svými oblíbenými hrdiny, orchestrem i dirigentem. Jak jsou na tom s trpělivostí oni?

17. 12. 2023
16:00 hod.
Kino Vesmír
od 300 Kč
Zobrazit detail