16. 11. 2021
19:00 hod.
Gong, Dolní Vítkovice
od 700 Kč

G1 Brzobohatý s JFO

Ondřej G. Brzobohatý je hudebník, skladatel, textař, aranžér a herec. Kouzlu hudby propadl především díky filmové hudbě, které se odjakživa toužil profesionálně věnovat. V roce 2015 společně s Ondřejem Brouskem a JFO v Gongu zazářil na koncertě nazvaném Melodie stříbrného plátna. Tentokrát však bude prezentovat svoji vlastní tvorbu.

Program:
Soul Bossa Nova
Dohoda
And the Oscar goes to
Věštkyně
Jíst, meditovat, milovat
Dado
O Lásce
Poďme si priať
Umřít za úsvitu
Píseň Mladého Werthera
Sedm
Žena z fotky Helmuta Newtona
Identity
Modlitba
Epilog

Ondřej G. Brzobohatý – klavír a zpěv
Janáčkova filharmonie Ostrava
Robert Kružík – dirigent

 

Ondřej G. Brzobohatý je nejen hudebník, ale také skladatel, textař, aranžér a herec. Kouzlu hudby propadl především díky filmové hudbě, které se odjakživa toužil profesionálně věnovat. Vzhledem k tomu, že tento obor na českých školách neexistoval a na zahraničí si nevěřil, rozhodl se hudbu z filmů studovat po svém. Na internetu, mezi kamarády a všude možně v archivech hledal partitury s filmovou muzikou a vždy, když nějakou objevil, trávil dlouhé hodiny jejich pročítáním a poslechem soundtracků. Na konzervatoři se Ondřej G. Brzobohatý dostal k funku a soulu. Zamiloval se do kapel, jako jsou Tower of Power, Kool and the Gang nebo Incognito. Afroamerická muzika ho ovlivnila již v dětství, kdy poslouchal otcovy gramodesky Raye Charlese, Arethy Franklin, Stevieho Wondera nebo Louise Armstronga. V říjnu 2015 společně s Ondřejem Brouskem a JFO v Gongu zazářil na koncertě nazvaném Melodie stříbrného plátna. Tentokrát však bude prezentovat svoji vlastní tvorbu.

Partner koncertu:

Nenechte si ujít

G2 Hudba ve filmu

KONCERT PROBĚHNE i za aktuálně zpřísněných opatření.

Na tento koncert platí i vstupenky zakoupené na loňský termín (15. 12. 2020).

15. 12. 2021
19:00 hod.
Gong, Dolní Vítkovice
od 600 Kč
Zobrazit detail

G4 Krhut & Kozub s JFO

Muzikant, skladatel a textař Jiří Krhut a český herec, komik, zpěvák a režisér Štěpán Kozub tvoří ostravskou dvojici, která si získala diváky napříč generacemi.

20. 04. 2022
19:00 hod.
Gong, Dolní Vítkovice
od 600 Kč

G5 David Koller s JFO

Charismatický zpěvák, bubeník, letitý frontman skupiny Lucie a autor řady hitů David Koller je dlouholetou stálicí mezi hvězdami českého hudebního nebe.

31. 05. 2022
19:00 hod.
Gong, Dolní Vítkovice
od 700 Kč