31. 05. 2022
19:00 hod.
Gong, Dolní Vítkovice
od 700 Kč

G5 David Koller s JFO

Charismatický zpěvák, bubeník, letitý frontman skupiny Lucie a autor řady hitů David Koller je dlouholetou stálicí mezi hvězdami českého hudebního nebe. V ostravském Gongu představí průřez své tvorby za doprovodu Janáčkovy filharmonie Ostrava.

 

David Koller – zpěv, kytara, bicí
Janáčkova filharmonie Ostrava
Stanislav Vavřínek – dirigent

 

Charismatický zpěvák, bubeník, letitý frontman skupiny Lucie a autor řady hitů David Koller je dlouholetou stálicí mezi hvězdami českého hudebního nebe. S Lucií zažil velmi plodné a úspěšné období. Natočil také tři sólové desky, s Lenkou Dusilovou vytvořil kapelu Pusa a vyzkoušel si i tvrdší žánr v uskupení nazvaném Kollerband. Se zpěvem začínal ve sboru Bambini di Praga a k bicím se dostal díky bratrovi, po jehož odchodu na vojnu ležela aparatura doma ladem. První významnou kapelou, ve které se David Koller objevil na postu bubeníka, byla v roce 1980 Jasná páka, s níž také poprvé zazpíval slavnou Majolenku. V ostravském Gongu představí průřez své tvorby za doprovodu Janáčkovy filharmonie.

Nenechte si ujít

G1 Brzobohatý s JFO

Ondřej G. Brzobohatý je hudebník, skladatel, textař, aranžér a herec. Kouzlu hudby propadl především díky filmové hudbě, které se odjakživa toužil věnovat.

16. 11. 2021
19:00 hod.
Gong, Dolní Vítkovice
od 700 Kč

G3 Bohemian Symphony

Janáčkova filharmonie Ostrava spojí síly s jedním z nejuznávanějších Queen tribute bandů na světě – se skupinou QUEENIE.

 

22. 02. 2022
19:00 hod.
Gong, Dolní Vítkovice
od 800 Kč

G4 Krhut & Kozub s JFO

Muzikant, skladatel a textař Jiří Krhut a český herec, komik, zpěvák a režisér Štěpán Kozub tvoří ostravskou dvojici, která si získala diváky napříč generacemi.

20. 04. 2022
19:00 hod.
Gong, Dolní Vítkovice
od 600 Kč