Janáčkova filharmonie OstravaDřevěné módní doplňky

Dřevěné módní doplňky

K odkazu Leoše Janáčka se filharmonie hrdě hlásí – svým názvem, katalogem, repertoárem… Co ale zatím chybělo, byly stylové módní doplňky pro posluchače. Jejich výroby se ujala mladá firma BeWooden z Fryčovic, které leží kousek od Hukvald, místa, kde se Janáček narodil a hledal inspiraci.
S láskou ke klasice, ať už té hudební či řemeslné, jsme dali vzniknout dřevěným módním doplňkům.

Ve spolupráci s našim koncertním mistrem Jakubem Černohorským jsme pro vás natočili jedinečný videopříběh o tom, jak se tato myšlenka zrodila.

S láskou ke klasice

Protože hudbu a vše co děláme, děláme srdcem, nazvali jsme celou edici našich módních doplňků příznačně „S láskou ke klasice“. Kromě broží Leoše Janáčka, Lišky Bystroušky či Nového koncertního sálu v ní najdete také dřevěného motýlka či manžetové knoflíčky. O jednotlivých doplňcích se můžete dočíst více po rozkliknutí obrázků níže.

Všechny doplňky jsou k zakoupení na Janáčekpointu v Domě kultury města Ostravy. Pokud byste některý z nich chtěli zaslat poštou, napšite nám e-mail na janacekpoint@jfo.cz (k ceně bude navíc účtováno poštovné).


#slaskoukeklasice

Podělte se s námi i s ostatními na sociálních sítích o vaši radost z těchto dřevěných doplňků, módního hitu 67. koncertní sezóny Janáčkovy filharmonie Ostrava.

#janackovafilharmonie
#bewooden
#slaskoukeklasice