Janáčkova filharmonie OstravaD/Cyklus DětemD3 Sláva zvídavosti! Zkus to!

28. 01. 2024
11:00 hod.
Kino Vesmír
od 300 Kč

D3 Sláva zvídavosti! Zkus to!

Zvídavost je nejen klíčem k úspěchu, ale otevírá také dveře novým možnostem. Vláďa s Otou budou zkoušet, objevovat, učit se, a co na to orchestr a dirigent? Stačí přijít, přidat se a znovu slavit, tentokrát zvídavost.

 

Michal Sedláček – Vláďa
Jakub Burýšek – Ota
Lenka Jaborská – scénář, režie
Janáčkova filharmonie Ostrava
Stanislav Vavřínek – dirigent

 

Zkus to! Zjisti si to! Zvědavý Vláďa chce všechno zkusit. Ota je velice zkoumavý typ a rád objevuje nové věci a učí se jim. Co ale hledá dirigent? A zkusí něco nového orchestr? Zkuste to a přijďte oslavit vše, co lze dokázat díky zvídavosti.

Nenechte si ujít

C3 Setkávám se

Nino Rota, Jules Massenet, Camille Saint-Saëns a řada dalších – nabízíme setkání s dalšími hudebními velikány a skladbami, které znáte, jen nevíte často odkud a máte je rádi. Užijte si třetí setkání s průvodkyní cyklu C Markétou Matulovou, dirigentem Marošem Potokárem, orchestrem i vašimi sousedy…

08. 02. 2024
18:00 hod.
Kino Vesmír
od 400 Kč
Zobrazit detail

E3 Mladí dirigenti

Jeden z nejhranějších a nejpopulárnějších romantických violoncellových koncertů a také jedno z nejvýznamnějších děl symfonického repertoáru zazní v podání mladých sólistů. Na programu bude skladba Edwarda Elgara a Dvořákova Sedmá symfonie. V rolích dirigentů se představí posluchači Curyšské hudební akademie.

22. 02. 2024
18:00 hod.
Kino Vesmír
od 200 Kč
Zobrazit detail

D4 Sláva veselosti! Usměj se!

Veselost a úsměv jsou tou nejlepší medicínou, proto neváhejte a přijďte se radovat z maličkostí s Vláďou a s Otou řešit úsměvem jednotlivé situace na pódiu. Zkuste taky rozesmát dirigenta a užít si veselý orchestr. I počtvrté v této řadě budeme slavit, tentokrát veselost.

14. 04. 2024
11:00 hod.
Kino Vesmír
od 300 Kč
Zobrazit detail