04. 04. 2024
18:00 hod.
Gong, Dolní Vítkovice
od 900 Kč

G3 Klusymfonie II

Tomáš Klus, Cílová skupina a JFO vystoupí společně znovu v Gongu. Tentokrát zazní také orchestrální verze několika novinek a poprvé se k nim na koncertě přidá také Koncertní sbor Permoník.

 

Tomáš Klus – zpěv
Cílová skupina
Koncertní sbor Permoník
Martina Juríková, Karina Grimová – sbormistryně
Janáčkova filharmonie Ostrava
Jan Kučera – dirigent

 

Další pokračování společného projektu zpěváka Tomáše Kluse, Cílové skupiny a JFO navazuje na předchozí úspěšnou spolupráci, která započala koncertem v Dolní oblasti Vítkovice v únoru 2018.

Na tento koncert navázala nahrávka alba Klusymfonie s dirigentem Janem Kučerou a rovněž společné turné po České republice. Svými písněmi si Tomáš Klus získává oblibu českých posluchačů už více než patnáct let. Popularitu jeho tvorby dokládá vítězství v anketě Český slavík a několik cen Anděl. Autorem originálních aranží Klusových písní pro symfonický orchestr je člen Cílové skupiny, skladatel a baskytarista Jan Lstibůrek. Ten se pokusil nalézt v písních zcela nový rozměr a vystavět je přímo pro setkání Cílové skupiny s Janáčkovou filharmonií.

Pokračování Klusymfonie přinese orchestrální verze několika nových písní a novinkou bude i účinkování karvinského Koncertního sboru Permoník.

Nenechte si ujít

G4 Jelen & JFO

Patří k našim nejznámějším hudebním skupinám, jsou držitelem cen Anděl. Charakterizují je výrazné melodie a poetické texty. Navazují na folk, country a blues, sklízejí úspěchy na koncertech i festivalech a teď se skupina Jelen představí poprvé společně na jednom pódiu s JFO.

 

07. 05. 2024
18:00 hod.
Gong, Dolní Vítkovice
od 900 Kč

G4 Jelen & JFO II

Patří k našim nejznámějším hudebním skupinám, jsou držitelem cen Anděl. Charakterizují je výrazné melodie a poetické texty. Navazují na folk, country a blues, sklízejí úspěchy na koncertech i festivalech a teď se skupina Jelen představí poprvé společně na jednom pódiu s JFO.

 

08. 05. 2024
18:00 hod.
Gong, Dolní Vítkovice
od 900 Kč

M4 Smetanova Libuše II

Jen při vzácných příležitostech měla podle autora zaznívat opera Libuše. Rok dvoustého výročí od narození Bedřicha Smetany je bezesporu tím správným okamžikem pro její koncertní uvedení. JFO ji zahraje pod vedením hudebního ředitele pražského Národního divadla Roberta Jindry.

12. 05. 2024
15:00 hod.
Divadlo Jiřího Myrona, Ostrava
od 440 Kč